Sikorskiego 15  (95) 749 16 57; (95) 727 28 01   kancelaria@parafiapszczew.pl A A A  
Parafia pw. Św. Marii Magdaleny w Pszczewie
Diecezja zielonogórsko-gorzowska

Myśli na każdy dzień

poniedziałek, 04-10-2021


"Miarą naszej miłości ma być miłość, jakiej oczekujemy od całego świata". "Ten, kto zamknął się w nienawiści, już się skończył". "Nienawiść można uleczyć tylko miłością". "Nie musimy wszystkiego rozumieć, ważne byśmy kochali to , co Bóg nam zsyła"

"Miarą naszej miłości ma być miłość, jakiej oczekujemy od całego świata".
"Ten, kto zamknął się w nienawiści, już się skończył".
"Nienawiść można uleczyć tylko miłością".
"Nie musimy wszystkiego rozumieć, ważne byśmy kochali to , co Bóg nam zsyła"

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM