Nowe przepisy o ilości osób na celebracjach w kościołach od soboty 7 listopada 2020 r.

środa, 04-11-2020

W związku z ustalonym przez rząd nowym limitem 15 m2 powierzchni na osobę w kościołach i kaplicach informujemy, że od soboty 7 listopada 2020 r.:

• w kościele parafialnym jednorazowo może przebywać 80 osób,
  • w kaplicy w Stołuniu18 osób,
  • w kaplicy w Policku17 osób,
  • w kaplicy w Zielomyślu4 osoby,
  • w kaplicy w Nowym Gorzycku6 osób.

Prosimy, by w pierwszej kolejności miejsca w kościołach mieli zagwarantowane ci, którzy zamówili intencję mszy św. i ich rodzina.

Podobnie jak w okresie wiosennym mszę św. niedzielną o godz. 1200 będziemy transmitować na parafialnej stronie facebooka.