Sikorskiego 15  (95) 749 16 57   kancelaria@parafiapszczew.pl A A A  
Parafia pw. Św. Marii Magdaleny w Pszczewie
Diecezja zielonogórsko-gorzowska

Zwiększony limit wiernych w kościołach i odwołanie dyspensy

piątek, 11-06-2021


Wracamy do normalności!

  1. Od niedzieli, 13 czerwca, zostaje zwiększony dopuszczalny limit wiernych podczas nabożeństw w kościołach z racji pandemii - do 50 % pojemności kościoła. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych i tych, które wyzdrowiały.
  2. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski od niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM