Kandydaci do I Komunii Św.

Opiekun: proboszcz
Spotkania:

Do 18 października 2020 r. (następne spotkanie formacyjne z proboszczem w kościele w Pszczewie) należy dostarczyć Akt Chrztu św. dziecka z parafii, w której dziecko zostało ochrzczone (jeśli w Pszczewie, należy podać jedynie rok i nr aktu Chrztu). Potwierdzenie chrztu jest warunkiem koniecznym przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.

Spotkania Formacyjne rodziców i dzieci z powodu pandemii odbywają się przez internet. Najblizsze spotkanie w piątek 14 maja 2021 r.  o godz. 19:00. Tak, jak ostatnio, każdy z rodziców otrzyma indywidualny ink z zaproszenie do właczenia się w konferencję.

Poświęcenie medalików z podobizną MB Niepokalanie Poczętej, świec i książeczek do nabożeństw odbędzie się w Białym Tygodniu - po I Komunii św.

Msze Św. z uroczystą Pierwszą Komunią Św. odbędą się w kościele parafialnym w Pszczewie w niedzielę 20 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 i o godz. 14:00.