Sikorskiego 15  (95) 749 16 57; (95) 727 28 01   kancelaria@parafiapszczew.pl A A A

Parafialny Zespół Caritas

Opiekun: ks. proboszcz
Spotkania: Spotkania raz w miesiącu i okazyjne

Niedziela Św. Franciszka miała miejsce 3.10.2021 roku pod hasłem Dzielę się w Niedzielę św. Franciszka. Związku z tym Parafialny Zespół Caritas zorganizował czuwanie modlitewne w kościele Parafialnym w Pszczewie.

Dnia 3.10.2010 Parafialny Zespół Caritas Przyłączył się do organizacji festynu charytatywnego, którego celem była zbiórka pieniędzy na leczenie naszej mieszkanki Pani Beaty Wieczorek.