Czcionka: AAA « wstecz drukuj

8 Niedziela Wielkanocna - uroczystość Zesłania Ducha Św.

sobota 22.05.2021

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy się okres Wielkanocny w liturgii, ale czas przyjmowania Komunii św. Wielkanocnej trwa do uroczystości Trójcy Świętej.
  2. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy na msze św.
  3. W piątek, 28 maja o godz. 1900 trzecia konferencja internetowa dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Zaproszenia z linkiem do włączenia się w konferencję dotrą w najbliższym czasie.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny - w tygodniu o godz. 1730, a w niedziele o godz. 1630.
  6. W czwartek, 3 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, czyli Bożego Ciała. Sytuacja pandemiczna się ustabilizowała, dlatego zamierzamy wyruszyć w procesji z Najświętszym Sakramentem. Prosimy zatem, jak co roku, o przygotowanie 4 ołtarzy na trasie procesji w tradycyjnych miejscach.
  7. Bóg zapłać za ofiary na pomoc w odbudowie spalonego domu parafialnego w Jakubowie. Zebraliśmy 988 zł. W przyszłą niedzielę taca na remont kościoła parafialnego i zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

sobota 12.06.2021

sobota 27.03.2021